50 příkladů v počítačové grafice+DVD

50 příkladů v počítačové grafice+DVD

Vaše cena s DPH
430,00 Kč
Vaše cena bez DPH
390,91 Kč
430
Kód
CM80-86686-79-5
Autor
Navrátil Pavel
Edice
3. vydání
ISBN
80-86686-79-5
Rok vydání
2007
Počet stran
64
Vazba
MěkkáSada obsahuje 50 řešených příkladů včetně všech podkladů, které jsou potřeba k úspěšnému vyřešení. Příklady jsou rozděleny následovně: první 3 příklady jsou čistě teoretické, dalších 22 příkladů je určeno pro procvičení rastrové grafiky a zbylých 25 příkladů pak slouží k procvičení vektorové počítačové grafiky.

Příklad rastrových příkladů:

Úprava orientace fotografií
Definice zlatého řezu
Retuš starodávného kamene
Barevné tónování výrobku
Retuš červených očí
Umělecké zpracování fotografie
Pozadí pracovní plochy
Úprava fotografie hradu
Příprava a retuš monitoru do katalogu
Fotomontáž "Česko"
Mapa s významnými objekty
Výstava
a řada dalších příkladů (celkem 22)

Příklad vektorových příkladů:

Vizitka
Logo
Plánek pokoje
Potisk automobilu
Propagační leták
Pozvánka
Školní časopis
Obálka knihy
Návod na použití mixéru
Potisk CD
Pexeso
Křížovka
Billboard
a mnoho dalších příkladů (celkem 25)

Obtížnost je volena od nejjednodušších příkladů po nejsložitější. Mezi jednodušší patří například vytvoření vizitky nebo jednoduchá retuš. Mazi náročnějšími jsou pak zařazeny například složitější koláže nebo tvorba vyspělejšího propagačního materiálu.

Příklady jsou koncipovány průřezově z různých praktických témat, tj. od nejrůznějších retuší fotografií přes fotomontáže, kalibrační tabulky až po tvorbu letáků či návodů na obsluhu zařízení, tvorbu vizitek, billboardů apod. V drtivé většině je součástí zadání i podkladový materiál - tedy například u retuší jsou k dispozici i fotografie, které se mají retušovat; u fotomontáží jsou přiloženy fotografie, které mají být propojeny; u tvorby billboardu zase nechybějí fotografie, ze kterých se billboard bude skládat.

Při použití sady nerozhoduje, jaký grafický software vyučujete. Sadu lze použít pro jakýkoliv rastrový nebo vektorový editor.

Sada je složena ze zadání formátu A4, tištěného barevně na tvrdém křídovém papíře a vázaného v bloku. Důležitou součástí je CD, které obsahuje znovu zadání ve formátu PDF souborů, dále zdrojové soubory příkladů a v neposlední řadě samotné řešení.

Řešení příkladů v této sadě je koncipováno jako videořešení. To znamená, že namísto knihy je zde v multimediální videopodobě zaznamenán postup řešení krok za krokem s názorným komentářem. Díky tomu si řešení každého příkladu můžete přímo na počítači pustit jako video. To je obrovskou výhodou i proto, že postup je možné třeba na projektoru pustit i žákům a příklad tak lze použít nejen ke zkoušení, ale rovněž jako výuku s výkladem.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat


ABRA ESHOP je nejlepším řešením e-commerce pro informační systémy ABRA.

ESHOP dodáváme předpřipravený s uživatelsky příjemnou responzivní šablonou, která se dá upravit a optimalizovat na míru.
Hlavní výhody? Přehlednost, intuitivní ovládání, administrace a data ve Vaší ABŘE. Chci zjistit více

Copyright © ANSA Knihy s.r.o., 2018