Angličtina - In The City - nástěnný obraz, 110x85cm, 2 lišty

Angličtina - In The City - nástěnný obraz, 110x85cm, 2 lišty

Vaše cena s DPH
650,00 Kč
Vaše cena bez DPH
537,19 Kč
650
Kód
CM038
Edice
1. vydání
Rozměry
110 x 85 cm
Vazba
NeurčenoŠpičkově ilustrovaný barevný velkoplošný obraz kompletně v anglickém jazyce (bez jediného českého slovíčka), tematicky zaměřený na slovíčka z oblasti ulice, město, náměstí.

Obraz spojuje v jednom celku funkční a estetickou úlohu. Jazykové obrazy se výborně hodí pro zkoušení, konverzaci při výuce, k popisu zobrazených situací a v neposlední řadě tvoří esteticky velmi příjemný doplněk nejen v jazykových učebnách či na školních chodbách. Žáci a studenti tak mají trvale na očích vizuální pomůcku, která pomůže zafixovat slovní zásobu. Navíc lze obraz použít jako edukativní výzdobu s užitnou hodnotou například na školní chodby či pro jiné učebny.

Obraz obsahuje tato slovíčka

Hotel, coffeehouse, café, restaurant, shop, street, road, pavement, pedestrian, post box, streetlight, pedestrian crossing, tram, tram line, traffic refuge, timetable, traffic lights, sign, crossroads, railings, car, car park, cyclist, van, sewer, bus, taxi, underground, underground train, platform, ventilation, square, park, statue, fountain, clock, litterbin, bank, entrance, bench, church, museum and art gallery, pharmacy, post office, theatre and cinema, block of flats, river, skyscraper, market, shopping centre, shop window.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty


ABRA ESHOP je nejlepším řešením e-commerce pro informační systémy ABRA.

ESHOP dodáváme předpřipravený s uživatelsky příjemnou responzivní šablonou, která se dá upravit a optimalizovat na míru.
Hlavní výhody? Přehlednost, intuitivní ovládání, administrace a data ve Vaší ABŘE. Chci zjistit více

Copyright © ANSA Knihy s.r.o., 2018