Cestovní ruch

Cestovní ruch

Vaše cena s DPH
220,00 Kč
Vaše cena bez DPH
200,00 Kč
220
Kód
CM80-7402-216-6
Autor
Lochmannová Alena
Edice
1. vydání
Rozměry
210 x 297 mm
ISBN
978-80-7402-216-6
Rok vydání
2015
Počet stran
112
Vazba
MěkkáUčebnice věnující se problematice cestovního ruchu. Výuka pokrývá tato témata:
Cestovní ruch a jeho úloha v moderní společnosti, Typologie cestovního ruchu, Cestovní kanceláře a cestovní agentury, Informační a rezervační technologie v cestovním ruchu, Dopravní procesy v cestovním ruchu, Ubytovací služby v cestovním ruchu, Stravovací služby v cestovním ruchu, Průvodcovské a animační služby, Destinační management, Marketing cestovního ruchu, Služby pasových a celních orgánů, Mezinárodní turismus

Učivo témat je doplněno množstvím infografiky, schématy, zajímavostmi, souvislostmi a poznatky z historie vzniku a vývoje turismu a cestovního ruchu. Témata učebnice obsahují výukové cíle a cílové dovednosti studenta po prostudování statí. Na závěr tématu je zařazeno shrnutí pojmů a náměty pro samostatnou činnost a opakování. Učebnice je jako studijní materiál vhodná např. pro školy se studijními obory spadajícími pod RVP: Cestovní ruch, Hotelnictví, Gastronomie apod.Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty


ABRA ESHOP je nejlepším řešením e-commerce pro informační systémy ABRA.

ESHOP dodáváme předpřipravený s uživatelsky příjemnou responzivní šablonou, která se dá upravit a optimalizovat na míru.
Hlavní výhody? Přehlednost, intuitivní ovládání, administrace a data ve Vaší ABŘE. Chci zjistit více

Copyright © ANSA Knihy s.r.o., 2018