Dějepis 7 Středověk, počátky novověku - MIUč+ (školní multilicence)
Dějepis 7 Středověk, počátky novověku - MIUč+ (školní multilicence)Dějepis 7 Středověk, počátky novověku - MIUč+ (školní multilicence)

Dějepis 7 Středověk, počátky novověku - MIUč+ (školní multilicence)

Vaše cena s DPH
8 990,00 Kč
Vaše cena bez DPH
8 172,73 Kč
8990
Kód
NS7-40-1
Autor
Vykoupil Libor, Antonín Robert, Fejfušová Marie
Edice
4. vydání
Rok vydání
2014
Vazba
NeurčenoV nových multimediálních interaktivních učebnicích plus (MIUč+) najdete na jednom místě veškeré doplňkové materiály k tištěné učebnici (interaktivní cvičení, fotografie, videa, mezipředmětové vztahy, audio nahrávky textu učebnice, zajímavosti a webové odkazy související s učivem). Mají jednodušší a intuitivní ovládání. Nový univerzální multimediální interaktivní program lze využívat na všech běžně dostupných interaktivních tabulích různých výrobců, ale je možné s nimi pracovat i bez interaktivní tabule – jen s pomocí počítače a projektoru. Dále obsahují audia s anglickou výslovností základních slov z probíraného učiva nebo možnost vkládat své materiály a strany. Jejich instalace je snadná. Interaktivní cvičení jsou součástí každé MIUč+, nedokupují se zvlášť. Žákovské licence nejsou součástí původních MIUč.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat


ABRA ESHOP je nejlepším řešením e-commerce pro informační systémy ABRA.

ESHOP dodáváme předpřipravený s uživatelsky příjemnou responzivní šablonou, která se dá upravit a optimalizovat na míru.
Hlavní výhody? Přehlednost, intuitivní ovládání, administrace a data ve Vaší ABŘE. Chci zjistit více

Copyright © ANSA Knihy s.r.o., 2018