Geodezie pro SPŠ stavební

Geodezie pro SPŠ stavební

Vaše cena s DPH
278,00 Kč
Vaše cena bez DPH
252,73 Kč
278
Kód
SB112
Autor
Hánek Pavel
Edice
4. vydání
Rozměry
150 x 210 x 25 mm
ISBN
978-80-86817-36-1
Rok vydání
2010
Počet stran
322
Vazba
MěkkáUčebnice se zabývá teoreticky i prakticky délkovým měřením, určováním výšek, konstrukcí přístrojů, pomůcek a prací s nimi, polohovým vytyčováním a zaměřováním, určováním ploch a výpočtem kubatur. Probírá postupy při předávání a přejímání staveniště po geodetické stránce a zabývá se druhy map na našem území. Nynější třetí vydání knihy je kromě modernizace a přerozdělení textů rozšířeno o nové kapitoly věnované např. teorii měřických chyb, kritériím přesnosti a v řadě oborů progresivně se prosazujícím družicovým globálním navigačním systémům. Zvýšená pozornost je věnována i prudce se rozvíjejícím a rozšiřujícím elektronickým přístrojům pro sběr, transport, zpracování a archivaci měřických dat.
Text čtvrtého vydání učebnice byl kromě potřebné aktualizace rozšířen o nové kapitoly věnované např. Teorii měřičských chyb, kritériím přesnosti, a v řade oborů progresivně se prosazujícím družicovým globálním navigačním systémům a základním právním normám pro oblast geodézie. Obsah se tak přibližuje též potřebám techniků v praxi i studentům VŠ negeodetických zameření jako výchozí studijní materiál.
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Dokumenty v aktuálním umístění:
  • Žádné dokumenty
Mohlo by Vás zajímat


ABRA ESHOP je nejlepším řešením e-commerce pro informační systémy ABRA.

ESHOP dodáváme předpřipravený s uživatelsky příjemnou responzivní šablonou, která se dá upravit a optimalizovat na míru.
Hlavní výhody? Přehlednost, intuitivní ovládání, administrace a data ve Vaší ABŘE. Chci zjistit více

Copyright © ANSA Knihy s.r.o., 2018